Total
Niciun produs
In stoc.
Trotinetă pliabilă cu ghidon reglabil pe înălțime, suspensie, aripi de protecție, cric și curea pentru transport.
Trotineta WORKER Span este fabricată din aluminiu rezistent, dar ușor. Dimensiunile sale o fac potrivită atât pentru copii, cât și pentru adulți. Dispune de un mecanism de pliere intuitiv, care permite reducerea trotinetei la o dimensiune compactă, astfel încât să poată fi transportată ușor în mână. De asemenea, include o curea care vă permite să purtați trotineta pe umăr.
Sistemul de suspensie și furca frontală ranforsată oferă confort chiar și în timpul deplasării pe teren accidentat. Rulmenții ușori ABEC 7 Carbon, înălțimea reglabilă a ghidonului și roțile mari de 230/180 mm, potrivite în special pentru drumurile asfaltate, asigură caracteristici bune de rulare și un nivel ridicat de confort. Datorită platformei joase, nu veți obosi prea repede. Mai mult, trotineta are o serie de elemente de siguranță, cum ar fi banda de rulare antiderapantă, aripile de protecție și o frână de picior supradimensionată pe spate. Trotineta dispune, de asemenea, de un cric practic, datorită căruia nu trebuie să o așezați pe sol atunci când nu o utilizați. Toate cele de mai sus fac ca trotineta WORKER Span să fie populară printre pasionații de viteză, atât în oraș, cât și pe teren moderat.
| Specificație | Detalii |
| Cadru | aluminiu |
| Limită de greutate | 100 kg |
| Înălțime minimă recomandată utilizator | 125 cm |
| Mânere | cauciuc moale |
| Diametru roți | 230/180 mm |
| Duritate roți | 88A |
| Material roți | PU |
| Rulmenți | ABEC 7 Carbon |
| Colier fixare | în 2 puncte |
| Frâne | de picior, pe spate |
| Manete eliberare rapidă | da |
| Cric | da |
| Greutate | 4,7 kg |
| Lungime | 95 cm |
| Dimensiuni platformă | 57 x 15 cm |
| Dimensiuni utile platformă | 33 x 13 cm |
| Înălțime reglabilă ghidon | 75 - 95 cm |
| Lățime ghidon | 36 cm |
| Înălțime platformă de la sol | 7,5 cm |
| Dimensiuni trotinetă pliată | L 77 x l 15 x h 40 cm |
| Accesorii suplimentare | mecanism de pliere, cric, suspensie roată față, curea pentru transport, platformă antiderapantă, aripi de protecție |
| Caracteristici speciale | posibilitatea de a roti ghidonul la 360° |
| Inaltime ghidon | 75–95 cm |
| Cadru | Aluminiu |
Trotineta pliabila din aluminiu, roti iluminate, manere moi...
21.05.2026
Trotinetă pliabilă cu frână pe disc, suspensie spate, suport...
21.05.2026
Trotinetă urbană solidă, cu un design simplu și elegant, robust și...
In stoc
Trotineta pliabila cu frână pe disc, suspensie față și spate și cric.
21.05.2026
Trotineta pliabila cu frână pe disc, suspensie față și spate și cric.
21.05.2026
Trotineta pliabila WORKER cu roti prevazute cu LED, ghidon...
Trotineta pliabila cu roti prevazute cu LED, ghidon ajustabil,...
21.05.2026
Trotinetă potrivită atât vara, cât și iarna, pe asfalt și zăpadă,...
Trotineta pliabila, inaltime ajustabila a ghidonului, grip...
Combinatie de dexteritate si viteza, acesta este o trotineta...
21.05.2026
Trotinetă urbană solidă cu design simplu și elegant, robust și...
21.05.2026
Trotinetă pliabilă, ghidon ajustabil, cric, curelușă pentru...
In stoc