Total
Niciun produs
Expediere 2 - 7 zile.
Scaun reglabil confortabil, mânere căptușite, operare intuitivă, funcționare silențioasă, senzori de puls încorporați.
Bicicleta magnetică inSPORTline Ellare II, este prevăzută cu o volantă de 5 kg controlată manual, care permite 16 niveluri de rezistență. Sistemul de frânare magnetic asigură o funcționare lină și silențioasă. Mânerele anti-alunecare cu senzori de puls încorporați și șaua mare, confortabilă, reglabilă atât pe verticală, cât și pe orizontală, permit un antrenament confortabil. Picioarele reglabile compensează suprafețele denivelate, iar roțile de transport vă ajută să mutați ușor bicicleta dintr-un loc în altul. De asemenea, puteți aprecia și suportul practic pentru sticlă. Computerul bicicletei inSPORTline Ellare II este intuitiv și ușor de utilizat. Controlat prin trei butoane (SET, MODE, RESET), computerul are un afișaj ușor de citit. Mai mult, vă permite să urmăriți următoarele informații: timp, distanță, ritm cardiac, timp și calorii arse. Toate aceste caracteristici fac din bicicleta magnetică inSPORTline Ellare II un model popular, potrivit pentru uz casnic.
Caracteristici cheie:
Descriere tehnică:
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Greutatea volantei | 5 kg |
| Operarea rezistenței | manuală |
| Rezistență maximă la 60 rotații/min | 205 W |
| Sistem de frânare | magnetic |
| Roată liberă | nu |
| Număr de moduri | 1 |
| Programe presetate | nu |
| Programe utilizator | nu |
| Program HRC | nu |
| Program manual | da |
| Monitor ritm cardiac | da |
| Suport tabletă | da |
| Suport sticlă | nu |
| Receptor centură HR | da |
| Centură HR inclusă | da |
| Roți de transport | nu |
| Reglare pentru suprafețe denivelate | nu |
| Intrare audio | nu |
| Pliabilă | X |
| Dimensiuni | înălțime 135 cm x lățime 49 cm x lungime 101 cm |
| Dimensiuni pliată | X |
| Înălțime maximă utilizator | 120 kg |
| Limită de greutate | 180 cm |
| Greutate | 24,2 kg |
| Sursă de alimentare | 2x baterii AA |
| Categorie | HC (EN ISO 20957) |
| Utilizare | acasă |
Bicicleta Fitness inSPORTline inCondi UB45i - biciclete de fitness...
In stoc
Bicicletă fitness cu o mulțime de funcții potrivite pentru întreaga...
In stoc
Bicicletă de exerciții profesională elegantă, cu propriul afișaj...
30.04.2026
Controlata electronic, compatibilitate cu aplicațiile, scaun și...
30.04.2026
Companionul ideal pentru antrenamentele de acasă, care combină...
30.04.2026
Bicicleta silentioasa care se conecteaza la dispozitive inteligente...
30.04.2026