Total
Niciun produs
3998
În stoc
Bară olimpică profesională, diametrul de 50 mm, capacitate de încărcare maximă 700 kg, material foarte rezistent, de calitate.

| A (cm) | B (cm) | C (cm) | Greutate (kg) |
| 220 | 41 | 131 | 20 |
| Diametru gaura: | 50/51mm |
| Greutate produs: | 20 kg |
| Material | Otel |
| Tip produs | Bara greutati |
| Culoare | Argintiu |
| Sport | Fitness |
| Nivel pregatire | Avansati |
| Utilizat pentru | Antrenament |
| Lungime | 220 cm |
| Greutate maxima suportata | 700 kg |
Bara pentru greutati de calitate de 130cm lungime, plastic dur de...
Bara pentru haltere, lungime 120 cm, 30mm diametru, fabricata din...
02.04.2026
Bara greutati fara filet de 220 cm lungime, diametru 30 mm, din...
Bara 167cm lungime, 30mm diametru, fabricata din otel cromat...
02.04.2026
Bara greutati curbata, diametru 30 mm, lungime bara 120 cm.
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-72T cu lungimea de 180 cm si diametru...
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară tracțiuni din oțel cromat cu diametrul de 30mm
In stoc
Prinderi variabile, din oțel cromat, diametru de 30 mm, potrivită...
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-86T cu lungimea de 220 cm si diametrul...
Bară de greutăți olimpică cu multiple prize, fabricat din oțel...
Bara COMBO OB-47G olimpic , otel cromat,cu diametrul de 50 mm.
In stoc