Total
Niciun produs
5022
Expediere in 2-7 zile.
Bara de haltere din otel cromat cu suprafata lucioasa, 120 cm lungime, 50 mm diametru, manere anti-alunecare, pentru stabilitate ridicata a barei in maini.
Bara inSPORTline OLYMPIC - cu lungimea de 120 cm OB-47 este o bara de înaltă calitate din otel cromat cu suprafață lucioasă. Mânerele sunt echipate cu crestături anti-alunecare pentru stabilitate maxima a barei în mâini. Datorită lungimii de bare 120 cm și un diametru de 50 mm, este adecvata pentru consolidarea pe banca de rezerve sau haltere.
Descriere tehnică:
Oțel cromat de înaltă calitate
Crestături anti-alunecare pe mânere pentru stabilitate maxima a barei în mâini
Conceputa pentru discurile cu o gaură de 50 mm
Lungime bara: 120 cm
Lungimea părții de încărcare: 17 cm
Lungimea părții de prindere: 82 cm
Diametru bara: 50 mm
Greutate bara: 7.4 kg
Capacitatea maximă de încărcare a barii: 250 kg
Furnizata fără cleme
Potrivit pentru întărirea mușchilor din partea superioara a corpului

| A (cm) | B (cm) | C (cm) | Greutate (kg) |
| 120 | 17 | 82 | 7.4 |
| Diametru gaura: | 50/51mm |
| Greutate produs: | 7 kg |
| Material | Otel |
| Tip produs | Bara greutati |
| Culoare | Argintiu |
| Sport | Fitness |
| Nivel pregatire | Intermediari |
| Utilizat pentru | Antrenament |
| Lungime | 120 cm |
| Greutate maxima suportata | 250 kg |
Bara pentru greutati de calitate de 130cm lungime, plastic dur de...
Bara pentru haltere, lungime 120 cm, 30mm diametru, fabricata din...
02.04.2026
Bara greutati fara filet de 220 cm lungime, diametru 30 mm, din...
Bara 167cm lungime, 30mm diametru, fabricata din otel cromat...
02.04.2026
Bara greutati curbata, diametru 30 mm, lungime bara 120 cm.
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-72T cu lungimea de 180 cm si diametru...
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară tracțiuni din oțel cromat cu diametrul de 30mm
In stoc
Prinderi variabile, din oțel cromat, diametru de 30 mm, potrivită...
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-86T cu lungimea de 220 cm si diametrul...
Bară de greutăți olimpică cu multiple prize, fabricat din oțel...
Bara COMBO OB-47G olimpic , otel cromat,cu diametrul de 50 mm.
In stoc