Total
Niciun produs
17-60-016
În stoc.
Bara haltera olimpica CURL de la HMS, material otel cromat, sarcina maxima admisa 320 kg.
Bara haltera olimpica CURL HMS GOL320 220 cm este o bara haltera olimpica, realizata din otel cromat. Pentru o prindere sigura si confortabila, manerele sunt prevazute cu striatii si are si un jug ca sa o puteti tine confortabil. Bara olimpica este ideala pentru antrenarea muschilor din partea superioara a corpului si este compatibila cu discurile de 50 mm. Suprafata cromata a barei garanteaza mentinerea aspectului acesteia pentru o perioada mai indelungata de timp, oferind totodata protectie impotriva ruginei.
Specificatii tehnice:
2 COLETE.
| Diametru gaura: | 50/51mm |
| Greutate produs: | 21 kg |
| Material | Otel |
| Tip produs | Bara greutati |
| Culoare | Argintiu |
| Sport | Fitness |
| Nivel pregatire | Intermediari |
| Utilizat pentru | Antrenament |
| Lungime | 220 cm |
| Greutate maxima suportata | 320kg |
Bară de greutăți olimpică cu multiple prize, fabricat din oțel...
Bara greutati OB-34 inSPORTline Olympic Triceps.
In stoc
Bara COMBO OB-47G olimpic , otel cromat,cu diametrul de 50 mm.
In stoc
Bara greutati curbata, diametru 30 mm, lungime bara 120 cm.
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-72T cu lungimea de 180 cm si diametru...
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară tracțiuni din oțel cromat cu diametrul de 30mm
In stoc
Bara pentru haltere, lungime 120 cm, 30mm diametru, fabricata din...
02.04.2026
Prinderi variabile, din oțel cromat, diametru de 30 mm, potrivită...
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-86T cu lungimea de 220 cm si diametrul...