Total
Niciun produs
17-60-050
În stoc.
Bara dreapta de 183 cm lungime, diametru de 50mm, din aluminiu, culoare albastra, cu prinderi antialunecare.
Bara dreapta de aluminiu HMS PREMIUM GA68 Albastra este unica din cauza faptului ca este confectionata din aluminiu. Materialul o face foarte usora, deoarece cantareste doar 8 kg. Aceste tipuri de bare sunt folosite pentru a lucra la tehnica miscarilor grele. Perfecta pentru incepatori, iar scopul sau principal este sa fie folosita in atrenamente de femei. Pentru a asigura o prindere sigura si confortabila, partea de prindere este texturata. Aceasta a fost adaptata pentru a se utiliza cu discuri de greutati cu diametrul gaurii de 50 mm. Bara dreapta de aluminiu HMS PREMIUM GA68 Albastra va fi cea mai buna alegere, atat pentru persoanele care sunt la inceput cat si pentru cei care doresc sa-si perfectioneze tehnica de exercitiu.
Specificatii tehnice:
| Diametru gaura: | 50/51mm |
| Greutate produs: | 8 kg |
| Material | Aluminiu |
| Tip produs | Bara greutati |
| Culoare | Albastru |
| Sport | Fitness |
| Nivel pregatire | Intermediari |
| Utilizat pentru | Antrenament |
| Lungime | 183 cm |
| Greutate maxima suportata | 150 kg |
Bară de greutăți olimpică cu multiple prize, fabricat din oțel...
Bara greutati OB-34 inSPORTline Olympic Triceps.
In stoc
Bara COMBO OB-47G olimpic , otel cromat,cu diametrul de 50 mm.
In stoc
Bara greutati curbata, diametru 30 mm, lungime bara 120 cm.
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-72T cu lungimea de 180 cm si diametru...
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară tracțiuni din oțel cromat cu diametrul de 30mm
In stoc
Bara pentru haltere, lungime 120 cm, 30mm diametru, fabricata din...
02.04.2026
Prinderi variabile, din oțel cromat, diametru de 30 mm, potrivită...
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-86T cu lungimea de 220 cm si diametrul...