Total
Niciun produs
17-60-041
In stoc.
Bara haltera olimpica HMS, rulmenti cu ace, sarcina maxima admisa 450 kg.
Bara olimpica GCFD450 HMS este fabricata din materiale rezistente, de inalta calitate. Bara HMS este cunoscuta pentru rezistenta si flexibilitatea optima. Setul include bara si 2 sigurante. Prinderea sigura este data de striatiile de la nivelul manerelor. Bara suporta o greutate de pana la 450 kg. Diametrul zonelor de prindere de 25 mm ofera confort in timpul antrenamentului. Finisajul cromat garanteaza un aspect placut si protectie impotriva ruginirii.
Bara olimpica GCFD450 are 8 rulmenti (4 pe fiecare parte), care asigura rotirea lina a discurilor. Constructia rigida elimina presiunea de la capetele cilindrilor, astfel rulmentul poate fi folosit mai mult timp. Rulmentii cu ace au o capacitate mare de incarcare.
Cele 2 sigurante incluse asigura stabilitatea discurilor pe bara. Sigurantele sunt prevazute cu protectii cauciucate, pentru a nu deteriora bara sau discurile in timpul exercitiilor.
2 COLETE.
| Diametru gaura: | 50/51mm |
| Greutate produs: | 15 kg |
| Material | Otel |
| Tip produs | Bara greutati |
| Culoare | Argintiu |
| Sport | Fitness |
| Nivel pregatire | Intermediari |
| Utilizat pentru | Antrenament |
| Lungime | 201 cm |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
Bară de greutăți olimpică cu multiple prize, fabricat din oțel...
Bara greutati OB-34 inSPORTline Olympic Triceps.
In stoc
Bara COMBO OB-47G olimpic , otel cromat,cu diametrul de 50 mm.
In stoc
Bara greutati curbata, diametru 30 mm, lungime bara 120 cm.
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-72T cu lungimea de 180 cm si diametru...
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară tracțiuni din oțel cromat cu diametrul de 30mm
In stoc
Bara pentru haltere, lungime 120 cm, 30mm diametru, fabricata din...
02.04.2026
Prinderi variabile, din oțel cromat, diametru de 30 mm, potrivită...
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-86T cu lungimea de 220 cm si diametrul...