Total
Niciun produs
17-59-008
In stoc.
Bara pentru greutati olimpice, diametru de 50mm, cu multiple prinderi pentru a va putea antrena majoritatea grupelor musculare, materiale de calitate, foarte rezistenta.
Bara de Haltera Olimpica HMS GK213 213cm/50mm se caracterizeaza prin multiple manere de prindere si astfel aveti multe posibilitati de a prindere in timpul exercitiului. Datorita acestei solutii, putem antrena diferite grupe de muschi pentru a lucra si a creste. Schimbarea prizei de la larga la ingusta face ca muschiul sa se intinda mai mult sau mai putin in timpul exercitiului. La randul sau, manerul intermediar - oblic va ajuta la activarea tuturor atasamentelor musculare. Aranjamentul special al manerelor face ca exercitiile sa fie confortabile si convenabile in fiecare caz. Striatia de pe manere impiedica bara sa alunece din maini.
Folosind Bara de Haltera Olimpica HMS GK213 213cm/50mm, vom efectua un exercitiu pentru fiecare grup muscular si vom introduce o diferentiere semnificativa fata de o bara dreapta standard.
Specificatii tehnice:
| Diametru gaura: | 50/51mm |
| Greutate produs: | 25 kg |
| Material | Otel |
| Tip produs | Bara greutati |
| Culoare | Negru |
| Sport | Fitness |
| Nivel pregatire | Intermediari |
| Utilizat pentru | Antrenament |
| Lungime | 213 cm |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
Bară de greutăți olimpică cu multiple prize, fabricat din oțel...
Bara greutati OB-34 inSPORTline Olympic Triceps.
In stoc
Bara COMBO OB-47G olimpic , otel cromat,cu diametrul de 50 mm.
In stoc
Bara greutati curbata, diametru 30 mm, lungime bara 120 cm.
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-72T cu lungimea de 180 cm si diametru...
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară de greutăți cu siguranțe incluse.
02.04.2026
Bară tracțiuni din oțel cromat cu diametrul de 30mm
In stoc
Bara pentru haltere, lungime 120 cm, 30mm diametru, fabricata din...
02.04.2026
Prinderi variabile, din oțel cromat, diametru de 30 mm, potrivită...
02.04.2026
Bara greutati inSPORTline RB-86T cu lungimea de 220 cm si diametrul...