Total
Niciun produs
17-01-023
Bicicleta magnetica HMS PREMIUM, volanta 9 kg, 32 niveluri de rezistenta, consola cu posibilitatea conectarii la Android sau iOS.
M1820i HMS este o bicicleta magnetica echipata cu un calculator inovativ, care se poate conecta la Android sau iOS. Tot ce trebuie sa faceti este sa descarcati aplicatia gratuita iConsole si puteti sa incepeti antrenamentul.
Aplicatia colecteaza toate datele necesare antrenamentului.
M1820i HMS face parte din seria HMS PREMIUM, caracterizata prin durabilitatea si calitatea produselor. Fiecare componenta a fost atent fabricata, prin urmare, modelul M1820i HMS ofera o experienta unica de antrenament, confort si siguranta.
M1820i HMS este prevazuta cu un control automat al rezistentei, ce asigura o functionare lina si silentioasa. Mai mult decat atat, consola cu ecran mare permite schimbarea setarilor in timpul antrenamentului.
Confortul utilizatorului este oferit de o serie de facilitati. Acestea includ, printre altele: suport pentru tableta sau smartphone, Bluetooth, port USB, cu posibilitatea incarcarii dispozitivelor externe, suport pentru bidonul de ap. Produsul are senzori pentru masurarea pulsului.
Descriere tehnica:
| Categoria de utilizare: | Utilizare casnica |
| Computer: | Da |
| Greutate maxima a utilizatorului: | 150 kg |
| Greutate produs: | 36,5 kg |
| Greutate volanta: | 9 kg |
| Mecanism | Electromagnetic |
| Culoare | Gri/ Portocaliu |
| Sport | Fitness |
| Nivel pregatire | Intermediari |
| Numar trepte dificultate | 32 |
| Tip bicicleta | Standard |
| Zona corporala | Picioare |
| Utilizat pentru | Antrenament |
Bicicleta Fitness inSPORTline inCondi UB45i - biciclete de fitness...
In stoc
Bicicleta magnetica fiabila si durabila cu posibilitate de...
02.04.2026
Bicicleta silentioasa care se conecteaza la dispozitive inteligente...
Bicicleta magnetica inSPORTline Klegan, reglare manuala a...
Scaun reglabil confortabil, manere captusite, functionare...
Neobisnuita, discreta, dar extrem de eficient aceasta bicicleta...
In stoc
Bicicleta magnetica HMS M9257, 8 niveluri de ajustare a...
Bicicletă recumbent HMS R1817, recomandată pentru uz...
02.04.2026
Bicicleta magnetica HMS, 8 niveluri de intensitate, calculator,...
Bicicleta ergometru HMS, Bluetooth, sa ajustabila pe...
02.04.2026
Bicicleta magnetica HMS M9239 Plus, volanta 9 kg, 8 niveluri de...
Bicicleta magnetica HMS, 8 niveluri de intensitate, calculator,...