Total
Niciun produs
17-01-009
Bicicleta magnetica HMS, volanta 9 kg, rezistenta reglabila, greutate maxima a utilizatorului 120 kg.
Bicicleta HMS M9239V este o bicicleta magnetica robusta si stabila, potrivita pentru uz casnic. Calculatorul modern afiseaza toti parametrii necesari unui antrenament.
Greutatea optima a volantei, rezistenta ajustabila, saua confortabila si reglabila, pedalele comode cu cureluse reglabile sunt doar cateva caracteristici care asigura un antrenament placut si eficient.
Descriere tehnica:
| Categoria de utilizare: | Utilizare casnica |
| Calculator: | Da |
| Greutate maxima a utilizatorului: | 120 kg |
| Greutate produs: | 23 kg |
| Greutate volanta: | 9 kg |
| Scaun reglabil (orizontal/vertical): | Da/Da |
| Senzori de puls: | Da |
| Mecanism | Magnetic |
| Culoare | Negru/Violet |
| Sport | Fitness |
| Nivel pregatire | Intermediari |
| Numar trepte dificultate | 8 |
| Tip bicicleta | Standard |
| Zona corporala | Picioare |
| Utilizat pentru | Antrenament |
Bicicleta Fitness inSPORTline inCondi UB45i - biciclete de fitness...
In stoc
Bicicleta magnetica fiabila si durabila cu posibilitate de...
In stoc
Neobisnuita, discreta, dar extrem de eficient aceasta bicicleta...
21.05.2026
Bicicleta magnetica HMS M9257, 8 niveluri de ajustare a...
Bicicletă recumbent HMS R1817, recomandată pentru uz...
21.05.2026
Bicicleta magnetica HMS, 8 niveluri de intensitate, calculator,...
Bicicleta ergometru HMS, Bluetooth, sa ajustabila pe...
21.05.2026
Bicicleta magnetica HMS M9239 Plus, volanta 9 kg, 8 niveluri de...
Bicicleta magnetica HMS, 8 niveluri de intensitate, calculator,...
Bicicleta magnetica HMS PREMIUM, volanta 9 kg, 32 niveluri de...
21.05.2026
Bicicleta Recumbent Magnetica R6019-i HMS PREMIUM este o combinatie...
HMS PREMIUM M6152 este o bicicleta magnetica perfecta pentru uz...